Mini GBIC SH Avago AFBR-57RAEZ

COD PRODUS: DBS82616011
Mini GBIC SH Avago AFBR-57RAEZ
Mini GBIC SH Avago AFBR-57RAEZ
Specificatii produs

Mini GBIC Second Hand Avago AFBR-57RAEZ

  • SFP Transceiver
  • AFBR-57RAEZ
  • Lungime de banda 850nm
  • Temperatura: 0~70 °C

Garantie 12 Luni



Cod produs: 82616011

Ce parere ai de calitatea acestui produs?
Adauga
40
Lei
TVA inclus
45.00
In stoc
Adauga in cos
Vezi specificatii tehnice
Vezi produse asemanatoare
Scrie un comentariu
Comenzi telefonice: 0728.166.694
(Luni-Vineri: 10:00 - 19:00)
(Sambata: 10:00 - 14:00)
(Duminica: Inchis)
Produse asemanatoare
WIC 1B S/T PORT ISDN CARD
40
Lei
TVA inclus
45.00
In stoc

WIC 1B S/T PORT ISDN CARD

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750-48TS-E
358
Lei
TVA inclus
399.00
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750-48TS-E

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750G-24TS-S1U
1.237
Lei
TVA inclus
1375.00
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750G-24TS-S1U

0 Comentarii
Adauga in cos