Switch Cisco

Va oferim toata gama de echipamente Cisco- router, switch (switch Cisco L2, switch Cisco L3)

Alege Switch Cisco sau Router Cisco si va oferim transport gratuit oriunde in tara si garantie 12 luni.

 

 

Router Nou Viptela vEdge 100b
245
Lei
TVA inclus
In stoc

Router Nou Viptela vEdge 100b

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco MDS 9148 Multilayer 1U 48 SFP+ ports
1.249
Lei
TVA inclus
In stoc

Switch SH Cisco MDS 9148 Multilayer 1U 48 SFP+ ports

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Layer 3 WS-C3560V2-24PS-S
399
Lei
TVA inclus
In stoc

Switch SH Cisco Layer 3 WS-C3560V2-24PS-S

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960-24TC-S
299
Lei
TVA inclus
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960-24TC-S

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960S-24TS-S
1.275
Lei
TVA inclus
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960S-24TS-S

0 Comentarii
Adauga in cos
Cisco switch Catalyst WS-3524-XL-EN
159
Lei
TVA inclus
In stoc

Cisco switch Catalyst WS-3524-XL-EN

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C3560-24PS-S
399
Lei
TVA inclus
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C3560-24PS-S

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750-48PS-S
499
Lei
TVA inclus
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750-48PS-S

0 Comentarii
Adauga in cos
Cisco WS-C2960-24TC 24 port switch
299
Lei
TVA inclus
In stoc

Cisco WS-C2960-24TC 24 port switch

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C3560G-48TS-S
1.475
Lei
TVA inclus
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C3560G-48TS-S

0 Comentarii
Adauga in cos
Mini GBIC 3COM Transceiver FTLF8519P2BCL-3C
45
Lei
TVA inclus
In stoc

Mini GBIC 3COM Transceiver FTLF8519P2BCL-3C

0 Comentarii
Adauga in cos
WIC 1B S/T PORT ISDN CARD
45
Lei
TVA inclus
In stoc

WIC 1B S/T PORT ISDN CARD

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750-48TS-S
399
Lei
TVA inclus
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750-48TS-S

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750G-24TS-S1U
1.375
Lei
TVA inclus
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750G-24TS-S1U

0 Comentarii
Adauga in cos
Mini GBIC Transceiver Cisco GLC-SX-MM 30-1301-03 1000Base-SX SFP
45
Lei
TVA inclus
In stoc

Mini GBIC Transceiver Cisco GLC-SX-MM 30-1301-03 1000Base-SX SFP

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C2970G-24TS-E
1.245
Lei
TVA inclus
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C2970G-24TS-E

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Nortel Ethernet 4524GT, 24 de porturi Gigabit
500
Lei
TVA inclus
In stoc

Switch SH Nortel Ethernet 4524GT, 24 de porturi Gigabit

0 Comentarii
Adauga in cos
Cablu pentru stacking CISCO 72-2632-01 STACKWISE
195
Lei
TVA inclus
In stoc

Cablu pentru stacking CISCO 72-2632-01 STACKWISE

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960G-48TC-L
1.475
Lei
TVA inclus
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960G-48TC-L

0 Comentarii
Adauga in cos
Cisco SCA 11000 Series Secure Content Accelerator
764
Lei
TVA inclus
In stoc

Cisco SCA 11000 Series Secure Content Accelerator

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH NetGear FS728TP, 24 Ports
229
Lei
TVA inclus
In stoc

Switch SH NetGear FS728TP, 24 Ports

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750G-48TS-S
1.675
Lei
TVA inclus
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750G-48TS-S

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH HP ProCurve 5308XL - J4819A
499
Lei
TVA inclus
In stoc

Switch SH HP ProCurve 5308XL - J4819A

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960-24PC-L
389
Lei
TVA inclus
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960-24PC-L

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C3560G-48PS-S V09
1.975
Lei
TVA inclus
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C3560G-48PS-S V09

0 Comentarii
Adauga in cos
Modul SH HP AJ718A SFP+, 8Gbps, Short Wave
45
Lei
TVA inclus
In stoc

Modul SH HP AJ718A SFP+, 8Gbps, Short Wave

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750-48TS-E
399
Lei
TVA inclus
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750-48TS-E

0 Comentarii
Adauga in cos
Mini GBIC Transceiver Cisco GLC-SX-MM 30-1301-02 1000Base-SX SFP
45
Lei
TVA inclus
In stoc

Mini GBIC Transceiver Cisco GLC-SX-MM 30-1301-02 1000Base-SX SFP

0 Comentarii
Adauga in cos
Mini PC sh Cisco VXC 6215, Mobile DualCore AMD G-T56N
395
Lei
TVA inclus
In stoc

Mini PC sh Cisco VXC 6215, Mobile DualCore AMD G-T56N

0 Comentarii
Adauga in cos
Modul Brocade 4.25 Gbit/s Fibre Channel MM 850nm SFP+ Transceiver
45
Lei
TVA inclus
In stoc

Modul Brocade 4.25 Gbit/s Fibre Channel MM 850nm SFP+ Transceiver

0 Comentarii
Adauga in cos
NSM SH, Juniper NSM Xpress II, NS-SM-A2-BSE, Network management device
499
Lei
TVA inclus
In stoc

NSM SH, Juniper NSM Xpress II, NS-SM-A2-BSE, Network management device

0 Comentarii
Adauga in cos
Cablu conectare SFP Cisco 72-4254-01 CAB-SFP-50CM SFP
35
Lei
TVA inclus
In stoc

Cablu conectare SFP Cisco 72-4254-01 CAB-SFP-50CM SFP

0 Comentarii
Adauga in cos