Switch Cisco

Va oferim toata gama de echipamente Cisco- router, switch (switch Cisco L2, switch Cisco L3)

Alege Switch Cisco sau Router Cisco si va oferim transport gratuit oriunde in tara si garantie 12 luni.

 

 

Modul Nortel 1Gbps Fibre Channel 850nm SFP+ Transceiver AA1419048-E6
40
Lei
TVA inclus
45.00
In stoc

Modul Nortel 1Gbps Fibre Channel 850nm SFP+ Transceiver AA1419048-E6

0 Comentarii
Adauga in cos
Modul Nortel 1Gbps Fibre Channel 1310nm SFP+ Transceiver AA1419015-E5
40
Lei
TVA inclus
45.00
In stoc

Modul Nortel 1Gbps Fibre Channel 1310nm SFP+ Transceiver AA1419015-E5

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco MDS 9148 Multilayer 1U 48 SFP+ ports
1.249
Lei
TVA inclus
Stoc epuizat

Switch SH Cisco MDS 9148 Multilayer 1U 48 SFP+ ports

0 Comentarii
Adauga in cos
Modul AVAYA 10Gbps Fibre Channel 850nm SFP+ Transceiver AA1403005-E5
37
Lei
TVA inclus
45.00
Stoc epuizat

Modul AVAYA 10Gbps Fibre Channel 850nm SFP+ Transceiver AA1403005-E5

0 Comentarii
Adauga in cos