Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750G-24TS-S1U

COD PRODUS: DBS95486380
Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750G-24TS-S1U
Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750G-24TS-S1U
Specificatii produs

Switch second hand Cisco Catalyst WS-C3750G-24TS-S1U

  • Numar total de porturi :24
  • 24 porturi Gigabit Ethernet
  • 4 porturi SPF Gigabit
  • Performanta 32 GB/s
  • 128Mb Dram+16-MB Flash memory
  • Urechi de prindere rack 1U
  • Dimensiuni 4.4 x 44.5 x 37.8 cm
  • Detalii producator.

Garantie 12 luni.

Cod produs: 95486380
Ce parere ai de calitatea acestui produs?
Adauga
1.237
Lei
TVA inclus
1375.00
In stoc
Adauga in cos
Vezi specificatii tehnice
Vezi produse asemanatoare
Scrie un comentariu
Comenzi telefonice: 0728.166.694
(Luni-Vineri: 10:00 - 19:00)
(Sambata: 10:00 - 14:00)
(Duminica: Inchis)
Produse asemanatoare
Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750-48TS-S
358
Lei
TVA inclus
399.00
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750-48TS-S

0 Comentarii
Adauga in cos
Modul Brocade 4.25 Gbit/s Fibre Channel MM 850nm SFP+ Transceiver
40
Lei
TVA inclus
45.00
In stoc

Modul Brocade 4.25 Gbit/s Fibre Channel MM 850nm SFP+ Transceiver

0 Comentarii
Adauga in cos
Modul AVAYA 10Gbps Fibre Channel 850nm SFP+ Transceiver AA1403005-E5
37
Lei
TVA inclus
45.00
Stoc epuizat

Modul AVAYA 10Gbps Fibre Channel 850nm SFP+ Transceiver AA1403005-E5

0 Comentarii
Adauga in cos