Modul Brocade 4.25 Gbit/s Fibre Channel MM 850nm SFP+ Transceiver

COD PRODUS: DBS82745379
Modul Brocade 4.25 Gbit/s Fibre Channel MM 850nm SFP+ Transceiver
Modul Brocade 4.25 Gbit/s Fibre Channel MM 850nm SFP+ Transceiver
Specificatii produs

Modul Brocade 4.25 Gbit/s Fibre Channel MM 850nm SFP+ Transceiver

  • Brocade 10GBASE-SR/SW Ethernet SFP+
  • Up-to 500m over MMF @ 8Gbps
  • 850nm Duplex SFP+ Transceiver
  • 0º - 70ºC temperatura de operare
  • SFF-8724 Digital Unitate opticaal monitoring
  • Hot-swappable for SFP+ LC ports
  • End-to-end compatibility within Brocade platform
  • Compliant with SFF-8431 & SFF-8432
  • Brocade XBR-000147 is RoHS compliant
  • Detalii producator aici.
Cod produs: 82745379
Ce parere ai de calitatea acestui produs?
Adauga
40
Lei
TVA inclus
45.00
In stoc
Adauga in cos
Vezi specificatii tehnice
Vezi produse asemanatoare
Scrie un comentariu
Comenzi telefonice: 0728.166.694
(Luni-Vineri: 10:00 - 19:00)
(Sambata: 10:00 - 14:00)
(Duminica: Inchis)
Produse asemanatoare
WIC 1B S/T PORT ISDN CARD
40
Lei
TVA inclus
45.00
In stoc

WIC 1B S/T PORT ISDN CARD

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C3560G-48TS-S
1.475
Lei
TVA inclus
Stoc epuizat

Switch SH Cisco Catalyst WS-C3560G-48TS-S

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750-24PS-S
358
Lei
TVA inclus
399.00
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750-24PS-S

0 Comentarii
Adauga in cos