Switch Cisco

Va oferim toata gama de echipamente Cisco- router, switch (switch Cisco L2, switch Cisco L3)

Alege Switch Cisco sau Router Cisco si va oferim transport gratuit oriunde in tara si garantie 12 luni.

 

 

Router nou Inteno DG301, Gigabit
448
Lei
TVA inclus
499.00
In stoc

Router nou Inteno DG301, Gigabit

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960G-24TC-L
1.147
Lei
TVA inclus
1275.00
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960G-24TC-L

0 Comentarii
Adauga in cos
Router nou Inteno EG500, Gigabit
337
Lei
TVA inclus
375.00
In stoc

Router nou Inteno EG500, Gigabit

0 Comentarii
Adauga in cos
Router nou Inteno XG6746, Gigabit
427
Lei
TVA inclus
475.00
In stoc

Router nou Inteno XG6746, Gigabit

0 Comentarii
Adauga in cos
Router nou Inteno XG6749, Gigabit
310
Lei
TVA inclus
345.00
In stoc

Router nou Inteno XG6749, Gigabit

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960S-48TS-L
1.687
Lei
TVA inclus
1875.00
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960S-48TS-L

0 Comentarii
Adauga in cos
Modul Nortel 1Gbps Fibre Channel 1310nm SFP+ Transceiver AA1419015-E5
40
Lei
TVA inclus
45.00
In stoc

Modul Nortel 1Gbps Fibre Channel 1310nm SFP+ Transceiver AA1419015-E5

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH HP ProCurve 3400CL-48G-J4906A
718
Lei
TVA inclus
799.00
In stoc

Switch SH HP ProCurve 3400CL-48G-J4906A

0 Comentarii
Adauga in cos
Mini GBIC Transceiver 3Com 3CSFP93 1000Base-T SFP
40
Lei
TVA inclus
45.00
In stoc

Mini GBIC Transceiver 3Com 3CSFP93 1000Base-T SFP

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750G-24TS-S
1.237
Lei
TVA inclus
1375.00
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-C3750G-24TS-S

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco MDS 9148, DS-C9148-16P-K9
805
Lei
TVA inclus
895.00
In stoc

Switch SH Cisco MDS 9148, DS-C9148-16P-K9

0 Comentarii
Adauga in cos
Mini GBIC SH HP ProCurve J4858B 1005-0927
40
Lei
TVA inclus
45.00
In stoc

Mini GBIC SH HP ProCurve J4858B 1005-0927

0 Comentarii
Adauga in cos
Telefoane IP noi AudioCodes 440HD
697
Lei
TVA inclus
775.00
In stoc

Telefoane IP noi AudioCodes 440HD

0 Comentarii
Adauga in cos
Telefoane IP noi Cisco 7841
313
Lei
TVA inclus
349.00
In stoc

Telefoane IP noi Cisco 7841

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH HP Enterprise 1820-8G - J9979A
247
Lei
TVA inclus
275.00
In stoc

Switch SH HP Enterprise 1820-8G - J9979A

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-3548-XL-EN
268
Lei
TVA inclus
299.00
In stoc

Switch SH Cisco Catalyst WS-3548-XL-EN

0 Comentarii
Adauga in cos
Mini GBIC SH Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP
40
Lei
TVA inclus
45.00
In stoc

Mini GBIC SH Cisco GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP

0 Comentarii
Adauga in cos
Mini GBIC SH HP SFP SX J4858C 1990-3657
40
Lei
TVA inclus
45.00
In stoc

Mini GBIC SH HP SFP SX J4858C 1990-3657

0 Comentarii
Adauga in cos
Mini GBIC SH Cisco DS-SFP-FC8G-SW
40
Lei
TVA inclus
45.00
In stoc

Mini GBIC SH Cisco DS-SFP-FC8G-SW

0 Comentarii
Adauga in cos
Mini GBIC SH HP ProCurve J4858C 1990-3657
40
Lei
TVA inclus
45.00
In stoc

Mini GBIC SH HP ProCurve J4858C 1990-3657

0 Comentarii
Adauga in cos
Telefoane IP noi Gigaset DX800A ISDN
808
Lei
TVA inclus
899.00
In stoc

Telefoane IP noi Gigaset DX800A ISDN

0 Comentarii
Adauga in cos
Router nou Cisco VEdge 100M-GB, Gigabit
359
Lei
TVA inclus
400.00
In stoc

Router nou Cisco VEdge 100M-GB, Gigabit

0 Comentarii
Adauga in cos
Telefoane IP noi Cisco Unified 7945G-CCME, Afisaj LCD Color
1.147
Lei
TVA inclus
1275.00
In stoc

Telefoane IP noi Cisco Unified 7945G-CCME, Afisaj LCD Color

0 Comentarii
Adauga in cos
Telefoane IP noi Grandstream DECT DP720 + Statie Grandstream DP750
382
Lei
TVA inclus
425.00
In stoc

Telefoane IP noi Grandstream DECT DP720 + Statie Grandstream DP750

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960-24TC-S
299
Lei
TVA inclus
Stoc epuizat

Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960-24TC-S

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960-24TC-L
253
Lei
TVA inclus
299.00
Stoc epuizat

Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960-24TC-L

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Layer 3 WS-C3560V2-24PS-S
399
Lei
TVA inclus
Stoc epuizat

Switch SH Cisco Layer 3 WS-C3560V2-24PS-S

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960-24PC-L
389
Lei
TVA inclus
Stoc epuizat

Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960-24PC-L

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco MDS 9148 Multilayer 1U 48 SFP+ ports
1.249
Lei
TVA inclus
Stoc epuizat

Switch SH Cisco MDS 9148 Multilayer 1U 48 SFP+ ports

0 Comentarii
Adauga in cos
Cisco switch Catalyst WS-3524-XL-EN
159
Lei
TVA inclus
Stoc epuizat

Cisco switch Catalyst WS-3524-XL-EN

0 Comentarii
Adauga in cos
Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960-24-S
253
Lei
TVA inclus
299.00
Stoc epuizat

Switch SH Cisco Catalyst WS-C2960-24-S

0 Comentarii
Adauga in cos
Cisco WS-C2960-24TC 24 port switch
299
Lei
TVA inclus
Stoc epuizat

Cisco WS-C2960-24TC 24 port switch

0 Comentarii
Adauga in cos